---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pristojan decko

Go down 
+3
DolkYyYy
.m4tr1xXzZ!?*.
kaTz
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Pu$k4r




Posts : 31
Join date : 2009-03-26

Pristojan decko - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko - Page 2 EmptyThu Apr 16, 2009 2:54 pm

I necu da se tucem radi jebene igre...i da se svadjam sa nekim radi jebene igre...i necu da nekoga tucem...radi jebene igre...i morat cu se kaniti radi jebene igre i sve radi jebene igre da se ja svadjam sa Ararom...a matrix sorry za sve sto sam ti reko...naljutila me stara pa sam otisao na forum da se malo smirim i ugledao kako seres katzu pa sam svasta napisao
Back to top Go down
Pu$k4r




Posts : 31
Join date : 2009-03-26

Pristojan decko - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko - Page 2 EmptyThu Apr 16, 2009 5:01 pm

Znam da sam glup sad ispao al sorry stvarno....
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko - Page 2 EmptyFri Apr 17, 2009 1:41 am

Ma bolan eto ti tvoj kaTz idi gore kod njega u sarajevo na bascasrsiju druzi se sa turcinom mene ostavi na miru i ti ces tuci ajde istuci me ako imas muda da vidim i sta govoris da sam srao mindfreaku tj igoru neki dan kad mu nisam nista srao niti cu jer ga znam puno duze nego tebe jer sam drzo igraonicu u lepenici gdje on zivi i gore sam bio stalno sanjim i svugdje smo isli a ti si mi tu doso srati a ja sam ti sinoc poruku na mob poslo i ti meni seres da nemam pojma i samo da kazem da ce na xf ono pod clanovima pod members to cu jos malo srediti postaviti cu jos 1 LDR i co-LDR tako da...
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko - Page 2 EmptyFri Apr 17, 2009 1:44 am

I jos zaboravio sam ti reci ja cu igrati kolko ocu i ti mi o tome neces srati ja ako ocu ustati cu u ujtru 6 i igrati sve do navecer ti mi neces srati to je moja volja ja cu igrati kolko ocu 1h ili 15h to mi ti neces srati i neces mi nikad nista srati ako si stariji 1-2 godinu nemoj misliti da si jaci i da mi mozes sve i svasta....Dodes na WAR cim te neide odes sa wara niti oces naci zamjenu niti reci sretno ni nista tebe boli kurac za clan....a sinoc oko 23h sam ti poslo poruku na mob odma cim sam ovo vidjeo jer nisam mogo na pc reko sam ti da mi nisi vise frend i da nisi u clanu...
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Pristojan decko - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko - Page 2 EmptyFri Apr 17, 2009 2:43 am

eo ovo je sta vam drugi decki imaju za rec :
>.< no comment >.<
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko - Page 2 EmptyFri Apr 17, 2009 5:07 am

Ma znas sto....jebem ti boga i tebi ti tvome nft nabi si ga u supak papcino jedna...stavi temu pod lock i to je to koji vam je kurac isusati boga
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko - Page 2 EmptyFri Apr 17, 2009 5:09 am

stavi temu pod lock i to je to zaboravite sve
Back to top Go down
mata :)




Posts : 1
Join date : 2009-04-26

Pristojan decko - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko - Page 2 EmptySun Apr 26, 2009 2:50 am

a sta se vi tu svadate istuču ja vas oba dvojicu isse (grkljane cu vam izvadit) Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Pristojan decko - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Pristojan decko
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: \Obavijest|-NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: