---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pristojan decko

Go down 
+3
DolkYyYy
.m4tr1xXzZ!?*.
kaTz
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko Empty
PostSubject: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyMon Apr 13, 2009 6:12 am

Eo jedan razgovor pristojnog momka za kojeg sam mislio da mi je frend

(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Vise
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: U
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: HR
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Usao si u
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: S e l e c t NICE
kaTz: zbog puskara
kaTz: jer je dobar frend
kaTz: a ti....
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: DA
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: A ti sta si ti?
kaTz: ma nista
kaTz: Sto si sve jucer izgovorio....
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Pa kako necu
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Bio sam ljut
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: I jos kad sam vidjeo
kaTz: ofc
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Da si izasao
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: iz klan
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Omg
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Bio sam spreman
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Ubiti nekoga
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Tada
kaTz: Pa imam pravo izac ako ocu
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Pa
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Bio si sve dobar
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: I idas nas
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Aj zz
kaTz: loool
kaTz: Sto si sve jucer izgovoria
kaTz: to ti necu zaboravit
<m4tr1xz is now playing Call of Duty 2 Multiplayer>
kaTz: Mislia sam da si mi frend
kaTz: a ti si obicni
kaTz: kreten
kaTz: Koji nezna nista nego samo psovat
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Bio bi ti frend da nas nisi izdao
kaTz: OVo moram stavit na was forum i ono sto si jucer psovao vidit cu sto ce drugi rec
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: NEka kazu
kaTz: Ja vas izdao?
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Bog te jebo
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Mrs
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Idi u pm
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Sta mi mogu
kaTz: hvala
kaTz: Ide na forum
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Ja sam AFPa sta ako ide
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Pa sta ako ide
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Ja sam LDR
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: NEmoze mi nitko nista
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: Nemogu me kickati
(¯`·._.·m4tr1xz·._.·´¯)<3: igram war zz
kaTz: Svi ce vidit da si frend za 0 a tako i igrac koji na serveru ima score 20:2 a na waru 5:11
kaTz: Uvijek 1. pocnes svadju samo znas gadit
kaTz: Na waru kad nekoga netko ubije odmah pocnes psovat isus i sve to a , kad ti falis nitko ti nista nesmije rec jer svi znaju da ces postat nadrkan i da ces odmah psovat

Jako pristojanj momak koji je frend za 0 BB svi ste dobri frendovi osim ovog papka...sretno vam u warovima ...
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyMon Apr 13, 2009 7:40 am

Aaaa bog ti jeba mater zivis manje 1 sat od mene ja kad te jednom nadem i uhvatim slomiti cu ti ruke i noge neces vise zaigrati cod2 bog ti jeba mater kad te samo uhvatim majku ti jebem balijsku retardiranu pito sam te u kojem mjestu zivis u sarajevu neces da kazes picko jedna mamu ti jebem...
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyMon Apr 13, 2009 7:45 am

Dodi mi vidio sam te kako izgledas mogu te jednom rukom veci sam od tebe 10 cm ti ces mi srat
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyMon Apr 13, 2009 7:47 am

brat koji mi ide 4. raz veci je od tebe ...ti ces srat da cces me slomit dodi mi jebo ti bog
ubit cu boga u tebi Twisted Evil
Back to top Go down
DolkYyYy




Posts : 27
Join date : 2009-02-28

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyMon Apr 13, 2009 10:36 am

matrix previse si umisljen, i ocito si samo jak na rijecima, a brijem da bi se u RL i egite usro Very Happy

i vidim kako stavljas sve warove na web(stavljas sve ali samo dobivene)
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyMon Apr 13, 2009 11:19 am

kaTz ja sam ti reko gdje zivis slobodno dodi pa cemo vidjeti a sta lazes da si vidjeo a ja nemam slike nijedne svoje u PC eto vidis da si LOWWWWWWW....a ti dolky ja sam ti reko daj mi 4 SS od baljaka sa onog wara ja cu pisati poraz kad nades za 4 SS javi mi se pa cemo onda staviti poraz...
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyMon Apr 13, 2009 11:28 am

Ja iam recorde!!!!! pff necu komentirat, obojici ovo nije trebalo. -.-
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyMon Apr 13, 2009 1:01 pm

ma nemoj me jebat poslo mi je puskar gdje ste vas 2 slikana u mraku
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyMon Apr 13, 2009 1:42 pm

Pa nek je slobodno dodi..ajde...
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyTue Apr 14, 2009 8:56 am

ma vi ste panjevi stalno se svadate oko nekog kurca jbt.
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyTue Apr 14, 2009 2:13 pm

Pa koji kurac glumi da je neko i nesto....on je kurac od covjeka a tako i prijatelj
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 1:01 am

E sine znas sta napusi se ti meni kurca ti si samo jedna picka i dosadan si vise ja za tebe nisam prijatelj niti cu biti a npr za tubija jesam ko i on za mene a neznas kolko on psuje aj ti kaTz odjebi od mene jer si mi dodiju vise...
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 2:51 am

gle decki fino izadite vanka pred zgradi rijesite to u 3 runde i dodite na forum i javite nam rezultat.dosadni ste oboje s tim svadanjem.nije forum za to.
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 4:31 am

kk...tako se to radi u Zg
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 5:14 am

Ma de kepec odjebi jebi u tebi metar i zilet
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 7:32 am

dada u meni je metar i 80 a ne metar i zilet a ti dodi ako smijes ja te cekam ja te se ne bojim ja sam ti reko gdje stanujem a ti da si 4 razred srednje ja te se ne bojim slobodno dodi....
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 7:38 am

1.80?! hahahah.....naravno puskar je reko da imas oko 1.60 a na onoj slici nema sanse
da imas vise ok 1.65 nemoj mene jebat....mrs pun mi te kurac na ovaj forum ja vise oko necu bacit.....pozz svima
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 7:47 am

Nece oko bacit toooooooooooooo boze hvala isusu i bogu i svima sto ode... Very Happy Very Happy


NEmoj da ti se sad uzmem metar i izmjerim ako nema u meni metar i 80 evo moja glava puskar znas mog buraza sto radi u pitari ako znas ja sam ti visok ko i on malo veci koji centimetar a on ima metar i 80 ako cak i vise pa tako malo katzu ne seri...previse...
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 10:59 am

Koja si ti seljacina.....
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 12:59 pm

Reko si da neces sto si doso onda...
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyWed Apr 15, 2009 1:15 pm

?
Back to top Go down
Pu$k4r




Posts : 31
Join date : 2009-03-26

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyThu Apr 16, 2009 1:47 pm

Oooo jebem vam gospu sta se svadjate koji kurac...Pa matrix jebem ti ja sto bogova sto si seeee uuumiiislio koji kurac...pa covjek ako je izasao ne moras mu svasta govorit..to je njegova odluka jebem ti ja evandjelje....ako si ldr klana nisi bolan bog....jebo te isus vise usta....jebo ti mater usta..preko xf mi svasta seres a kad se nadjemo u gradu spickas se isto kita jebo te boggg...ides mi stvarno nekada na zivce mislio sam da si pravi jaran....pa bolan srao si mindfreaku tj Igoru pa kad te covjek ufatio mlatit usro si se.....kaTz je kralj od covjeka stvarno je mocan lik a da mu ti onako seres...svima seres a ne samo njemu jebem ti STOOO BOOOGOOVAAA......pa ne odvajas se od igrica jebo te isus..cak me je nazvo jednom u pola 7 da igramo jebo te isus probudio me...jebem te napacena Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
Pu$k4r




Posts : 31
Join date : 2009-03-26

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyThu Apr 16, 2009 1:55 pm

Jebem ti boga Matrix sta ces ti bolan mos ti meni kurac popusit...a ko oce da matrixa slomim nek se meni javi na xf jer blizu njega zivim.....
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyThu Apr 16, 2009 2:40 pm

Evo ovako jebem ja tebi mater tko ti je picka jebo ti bog mater vidjeti cemo se u ponedjeljak pa de te vidim ajde jebem ti mater usta i vise nisi u clanu samo da znas boli me kurac sta ti govoris i kaTz i ostali....kome se svidam svidam a kome ne neka odjebe...
Back to top Go down
Pu$k4r




Posts : 31
Join date : 2009-03-26

Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko EmptyThu Apr 16, 2009 2:52 pm

Necu ti nista u pon...al mi se popisa na cod vise...
Back to top Go down
Sponsored content





Pristojan decko Empty
PostSubject: Re: Pristojan decko   Pristojan decko Empty

Back to top Go down
 
Pristojan decko
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: \Obavijest|-NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: