---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 BOTMAN ode iz klana

Go down 
4 posters
AuthorMessage
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana EmptyWed Feb 04, 2009 3:11 pm

Evo kad smo odigrali war sa The Masacre onda mi se botman javi na xf ja ga prije toga trazio on meni evo sad sam stigao sta trebas ja njemu ono bezveze iz zajebancije a mars sad dodes a kad trebas nikad te nema Very Happy Very Happy Very Happy ja tako njemu napisa on meni a jbg nije me bilo AFK sam bio ja njemu ma nema veze bio WAR ali je doso igrac u pravi trenutak i on meni ja ode iz klana ja kontam zeza se ili ne ja njemu sto reci mi i kaze mi samo eto bilo mi je drago zz....I ode offline ja bez rijeci ostao neznam zasto ali kad ga vidim na xf pitati cu ga da mi kaze razlog ali neznam zasto a znatel vi mozda nesto sto je otiso Question Question
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: Re: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana EmptyWed Feb 04, 2009 4:17 pm

Hahahahahaha lol! lol!
Matrix ovo nam nije trealo omg i to jos 2 tj prije cupa...
Mozda je naso neki jaci klan a bilo mu zao izac iz nfta... nezz fkt
Back to top Go down
N3xU$




Posts : 94
Join date : 2009-01-05

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: Re: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana EmptyThu Feb 05, 2009 2:08 am

e...sad nam trebaju tri zamjene---->neko ko ce mejnjati dudu-a,botmana,i mindfreeka! cheers
Back to top Go down
SkilzZ

SkilzZ


Posts : 120
Join date : 2009-01-05
Age : 79
Location : Hrvatska

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: ..................   BOTMAN ode iz klana EmptyThu Feb 05, 2009 2:54 am

bootman bok i tebi
Back to top Go down
http://www.crogen-clan.com
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: Re: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana EmptyThu Feb 05, 2009 3:09 am

Ma znate sta i svejedno mi je ali neznam sto je izaso ali svakako nije vise igrao cod2 samo cod4 sad nezna pogoditi covjeka sa snipom na cod2....A od ova vasa 3 posta skillzZov je naj bolji a je CAR a jesam se ismijo a nisam htjeo da spamam sa ovim smajlicima.....


Za cup sto se tice za funky cup mi je svejedno meni se tamo ni neide jer su oni u chetaeri ali mi idemo na drugi cup sad ima 22.2 oraganizira sinjGAMERS klan a tu ima nagrada tko osvoji dobiva server na 2 mjeseca pogledajte.....http://cod2cup.forumotion.com/prijavnice-za-cup-f2/net-force-team-t6.htm#7


Eto prijavljeni sry ako jos nekoga nisam ubacio slim pogotovo tebi ali nezna usao si od ovih igraca malo kasnije od nas pa tako dok se dobije mjesto i dok odigras koji war ti prijavi klan cropat.....
Back to top Go down
N3xU$




Posts : 94
Join date : 2009-01-05

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: Re: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana EmptyThu Feb 05, 2009 3:16 am

ko ga jebe..! stalno je igrao cod 4 a kao sto bi matrix reko na cod 2 nebi mogao pogoditi coravu kokos! xDDD lol! lol!
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: Re: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana EmptyThu Feb 05, 2009 3:17 am

Pa da..... Very Happy Very Happy
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: Re: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana EmptyThu Feb 05, 2009 3:59 am

1: nije cropat! oni su gay... pogle na moje klanove : croaT ne cropat omg...
razlika je: cropat= gayz, croat= ja, voltage, proofz, ally, arla, sha, zippo, RAZARATOR(da i on), luka, leke , mazzo itd... lijepa ekipica
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: Re: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana EmptyThu Feb 05, 2009 4:37 am

Pa croat je skoro kao dogzz vise od pola clanova je dogzz.....
Back to top Go down
SkilzZ

SkilzZ


Posts : 120
Join date : 2009-01-05
Age : 79
Location : Hrvatska

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: ..................   BOTMAN ode iz klana EmptyThu Feb 05, 2009 11:21 am

Idk sta su moje postovi tolko smjesni xxxD
Back to top Go down
http://www.crogen-clan.com
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: Re: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana EmptyThu Feb 05, 2009 4:20 pm

zato i idemo da osvojimo sa cro ekipom, a ako se i sretnemo u kupu ova druga polovica igra za croat....
Back to top Go down
Sponsored content





BOTMAN ode iz klana Empty
PostSubject: Re: BOTMAN ode iz klana   BOTMAN ode iz klana Empty

Back to top Go down
 
BOTMAN ode iz klana
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: \Obavijest|-NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: