---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers

Go down 
3 posters
AuthorMessage
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers Empty
PostSubject: NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers   NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers EmptyFri Apr 10, 2009 3:54 pm

Evo igro se war 5 v 5 prvo nasa mapa carentan mi ameri za nas: ja, joca, junior, puskar i kaTz izgubimo 10:8 onda smo njemci ode puskar dode darkman dobijemo 10:8 onda njihova toujane mi britanci dobijemo 10:3 onda mi njemci dobijemo 10:6 za nas 3:1 CESTITAM....
Back to top Go down
Pu$k4r




Posts : 31
Join date : 2009-03-26

NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers   NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers EmptyFri Apr 10, 2009 4:45 pm

Sad ispada kad je puskar otisao da ste poceli ownat... affraid affraid Shocked Shocked CESTITAM MOMCI kaze mi dudu da nemate recorde i da je njihov war a nezz
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers   NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers EmptyFri Apr 10, 2009 6:37 pm

1. dudua fejkaju prema tom je nas war
2. good Game Wink nisu oni los klan bas nasuprot decki imaju moj rspct
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers   NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers EmptySat Apr 11, 2009 3:10 am

Briga me on mi je reko skupi sve recorde ja sam skupio 2 a meni se to neda ja sam mu dao svoj record i oce neki ss kaze da nemam a imam 4 sto sam sliko kraj mape u svakoj pa sta oce vise i reko sam mu odi na xf pod clanove i vidi tkoje sve u klanu i uzmi si xf i uzmi onda recorde od njega lijepo....proud je reko da netrebaju recordi da je nas WAR da smo dobili posteno ma bas me briga kaze ti svaki kill SS i da ja sad imam 50 ss na 1 waru ma nek se on meni napusi kurca....
Back to top Go down
Pu$k4r




Posts : 31
Join date : 2009-03-26

NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers   NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers EmptySun Apr 12, 2009 4:06 pm

Ma tako je Matrix zatjeraj ih u 3 pm.....
Back to top Go down
Sponsored content





NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers   NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers Empty

Back to top Go down
 
NeT~ForcE*tEam vs Cro KIllers
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NeT~ForcE*tEam vs Hyper ForcE
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs United Team

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: |Odigrani Warovi| NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: