---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t

Go down 
+2
DolkYyYy
.m4tr1xXzZ!?*.
6 posters
AuthorMessage
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptyWed Apr 08, 2009 1:09 pm

Evo opet sa njima neznam tko je sve igrao bilo je zamjena dosta nasa carentan mi american za njih 10:7 onda mi njemci za nas 10:7 onda njihova caen oni njemci za njih 10:6 onda mi njemci za nas 10:1 i onda TDM do 100 gubili smo citavo vrijeme i stignemo ih bude 99:98 za nas odna 99:99 i skilzz ubije kukasa i za nas 100:99 CESTITAM svima...Mi smo se na Y dog da vise nikad necemo WAR sa njima igrati jer smo vec ovo je 5 put da igramo sa njima i oni nece prestati da nas izazivaju dok nas ne PORAZE prema tome tako cemo bezveze upisati jos 1 poraz naj bolje da neigramo vise sa njima....
Back to top Go down
DolkYyYy




Posts : 27
Join date : 2009-02-28

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptyWed Apr 08, 2009 1:48 pm

a dobro mi cemo htjet war jos sigurno a sad vi kako hocete ako ste bolji od nas onda vam ne treba predstavljat problem dobit nas
a i tebi matrix sam vec reko da se meni jebe za warove nisu mi bitni ko prije jer vec mi je i coda pun kurac

a inace za war gg

e da vi iz NFT (neki kuze neki ne) na waru je dozvoljeno jumpanje, nije to isto ko i glitchanje, koristenje bugova i slicni kurcevi to sto neko nema fps od vas da skoci na B plant na Carentan sry nije nasa stvar

zz
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptyWed Apr 08, 2009 3:20 pm

Ma oke je sve...YUMP je dozvoljen skakanje na TENK...
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptyWed Apr 08, 2009 4:59 pm

ma daj sta pricate nema vise wara s vama mi nemoramo igrat war s vama i iskreno postajete ocajni da igrate s nama war a nama se neda igrat s vama.i matrix ako opet izazovu na war nemoj prihvatit
Back to top Go down
SkilzZ

SkilzZ


Posts : 120
Join date : 2009-01-05
Age : 79
Location : Hrvatska

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: ..................   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptyThu Apr 09, 2009 3:08 am

Select clan je previse low da nije Kukasa bilo mogli bi qurac pusit
Back to top Go down
http://www.crogen-clan.com
DolkYyYy




Posts : 27
Join date : 2009-02-28

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptyThu Apr 09, 2009 8:23 am

klan je mozda low, al nije vise od tebe
izgubis od mene i jos dvojice na wawi i onda pricas kako to nisi ti igro vec ti je brat igro hahahhahaha decko ocajan si
ne mozes skocit nigdje pa odma pocinjes sa "srbini..." pravis se tu neki Hrvat a zapravo si obicna KURCINA koja drka na cajke, tak da si ono srbine zabis vec i sam znas di

sry ostalima iz NFT ali ovog djeteta mi je vise pun kurac
Back to top Go down
SkilzZ

SkilzZ


Posts : 120
Join date : 2009-01-05
Age : 79
Location : Hrvatska

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: ..................   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptyThu Apr 09, 2009 12:07 pm

e pa khmmm djete je starije od tebe i oces wawicud a nabacimo pa cemo vidit Wink
Back to top Go down
http://www.crogen-clan.com
Pu$k4r




Posts : 31
Join date : 2009-03-26

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptyFri Apr 10, 2009 4:49 pm

De koji vam je kurac dobar je Dolky covjek sta ga napadate ti Tub1 ba suti sta ti je????
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptyFri Apr 10, 2009 6:36 pm

slazem se s tubijem ovo je glupo jbt 22 wara smo s njima igrali
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t EmptySat Apr 11, 2009 3:07 am

I ja se slazem nema vise WARA sa njima........
Back to top Go down
Sponsored content





NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t   NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t Empty

Back to top Go down
 
NeT~ForcE*tEam vs S e l e c t
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs Hyper ForcE
» NeT~ForcE*tEam vs United Team

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: |Odigrani Warovi| NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: