---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Puska aka WrestleR

Go down 
+5
$lim
FICO
Tub1
keba328
puska
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
puska




Posts : 3
Join date : 2009-03-12

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySat Apr 04, 2009 6:47 pm

1.Ime i Prezime:Tin Pusic
2.Grad i Drzava:Zagreb Hrvatska
3.Godiste i Datum:27.5.1993
4.Nick:Puska,WrestleR
5.X-fire:puska1986
6.MSN:tipu94@hotmail.com
7.Bivsi Klanovi:Kampaci,ironBoys,CroPat
8.Da li ste spremni izdvojiti 20 kuna za server:da
9.Kolko bi ste ostali u klanu:do kraja
10.Kolko imate sati na X-fire:400+
11.Zasto bas u klan:Igrate dobro
12.Imas li TeamSpeak i Mikrofon:da
13.Koji vam je naj drazi tip igre: polu Rush
14.Sta vise volite all weapon ili rifle:rifle ali znm igrat i all
15.Malo o sebi:Znam raditi sa webspellom webove,joomla ,forume ,modove za cod(no dust,onlyrifels,main mod itd.)
Back to top Go down
keba328




Posts : 3
Join date : 2009-04-04

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySat Apr 04, 2009 7:24 pm

Ja Sam Za!!!!!!!!!
Igra Odlicno....Uvik je online i razumi se u cod2 i webove.............. lol!
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 12:34 am

za sad suzdrzan ali smo puni mislim
Back to top Go down
FICO




Posts : 3
Join date : 2009-03-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 3:22 am

ja sam suzdrzan , ali vidim da zna radit s webom i modovim kao sto je naveo u prijavnici, zasad suzdrzan vidjet cu kako ce drugi glast a i ne znam ali misli mda smo puni..
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 4:48 am

FICO wrote:
ja sam suzdrzan , ali vidim da zna radit s webom i modovim kao sto je naveo u prijavnici, zasad suzdrzan vidjet cu kako ce drugi glast a i ne znam ali misli mda smo puni..
Back to top Go down
Pu$k4r




Posts : 31
Join date : 2009-03-26

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 7:23 am

ZAA!!! dobar je lik....nije pokvaren....
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 8:20 am

Ja sam PROTIV....
Back to top Go down
Net~Force*tEam.pezyy=]




Posts : 34
Join date : 2009-04-03

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 2:07 pm

ako ja imam pravo glasat....mislim nisam nikad vidio kako igras a nemas bas puno sati,nemoras imat puno sati da bi bio dobar,ali nikad te nisam vidio pa nemogu rec...nezzz jeli smp puni ali ja sam suzdrzan malo vise NE
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 2:09 pm

ma protiv dobro nam je kako je jaka smo ekipa i sto se mene tice netreba nam niko.sry pozz
Back to top Go down
keba328




Posts : 3
Join date : 2009-04-04

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 2:24 pm

IMAN I JA 150 H PA STA ......A ON IMA 400........ma briga me vi odlucite
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 3:23 pm

Mjenjam misljenje iz PROTIV u ZA...
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 4:32 pm

aj matrix sta jebes nije neki poseban igrac a puni smo ima nas 20
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 4:35 pm

Neka ima ja sam ZAAAAAAAAAAAAAA
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptySun Apr 05, 2009 4:40 pm

ja ce lupit nogom majke mi.jesmo rekli samo dobre igrace primamo ako smo puni.on nije dobar igrac jebemu mater.opet me zivciras Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyMon Apr 06, 2009 7:30 am

Tub1 wrote:
ja ce lupit nogom majke mi.jesmo rekli samo dobre igrace primamo ako smo puni.on nije dobar igrac jebemu mater.opet me zivciras Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
jebemu matrix puni smo vratio se katZ i fkt nam ne trea vise igraca i zadovoljan sam ovom situacijom u klanu.
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyMon Apr 06, 2009 8:23 am

$lim wrote:
Tub1 wrote:
ja ce lupit nogom majke mi.jesmo rekli samo dobre igrace primamo ako smo puni.on nije dobar igrac jebemu mater.opet me zivciras Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
jebemu matrix puni smo vratio se katZ i fkt nam ne trea vise igraca i zadovoljan sam ovom situacijom u klanu.

hvala bogu.
btw puska ovo nisam tebi psovo mater nego matrixu da nebi mislio lol! flower
matrix je glavni krivac Very Happy
Back to top Go down
kaTz




Posts : 19
Join date : 2009-04-06

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyMon Apr 06, 2009 8:56 am

lOlzZZzZzZ CEK CEK CEK jel to onaj lik iz world force sto me trazio SS svaki sekund??? ako jesi
P R O T I V!!!!
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyMon Apr 06, 2009 10:32 am

ZAHVALI SE MATRIXU........ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyMon Apr 06, 2009 12:06 pm

Puska mozes upasti u klan u cetvrtak ili u petak jer ce razarator van iz klana kick mu ide a ti ces umjesto njega ovamo....
Back to top Go down
Net~Force*tEam.pezyy=]




Posts : 34
Join date : 2009-04-03

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyMon Apr 06, 2009 12:41 pm

e ja nikad nisam vidio kako igras ali mislim da bi mjesto trebali cuvat za nekog jako dobrog,ali ako je dobar onda moze Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyMon Apr 06, 2009 3:00 pm

.m4tr1xXzZ!?*. wrote:
Puska mozes upasti u klan u cetvrtak ili u petak jer ce razarator van iz klana kick mu ide a ti ces umjesto njega ovamo....
aj da si se sjetio njega kickat inaktivan je skroz jbt.... trebali bi fkt malo pregledat inaktivne igrace jel ovo nema smisla
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyMon Apr 06, 2009 3:07 pm

Ma decki nisam ga tjeo kickati zbog foruma da ga ne ujebe zao mi ovi postova i odigrani warova Very Happy ali sam se dog sa puskom on ce do cetvrtka srediti odlican web i forum i ovo sve prenjeti tamo na novi..kad to uradi onda ide razaratoru kick a puska umjesto njega zamjena.... Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyTue Apr 07, 2009 5:04 am

ok super onda puska dobrodosao i nemoj nas razocarat s igrom ja nisam ga nikad vidio ali ako slucajno lose igras prebit cu i tebe i matrixa
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR EmptyTue Apr 07, 2009 8:43 am

Hahahah u cetvrtak kad sredi web ulazi....
Back to top Go down
puska




Posts : 3
Join date : 2009-03-12

Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: povlacim prijavu   Puska aka WrestleR EmptyTue Apr 07, 2009 10:02 am

povlacim prijavu jer sam presao na 1.3 sry te fkt ste dobri ali jbga postao mi je drazi all weapons ako ce te imati i clan na 1.3 budem se prijavio
Back to top Go down
Sponsored content





Puska aka WrestleR Empty
PostSubject: Re: Puska aka WrestleR   Puska aka WrestleR Empty

Back to top Go down
 
Puska aka WrestleR
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Puska zeli u NFT

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: |join| NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: