---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 NeT~ForcE*tEam vs imPulse

Go down 
3 posters
AuthorMessage
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

NeT~ForcE*tEam vs imPulse Empty
PostSubject: NeT~ForcE*tEam vs imPulse   NeT~ForcE*tEam vs imPulse EmptySat Mar 28, 2009 3:00 pm

Evo odigrali smo 56 WAR to mi je sad nesretan broj jer smo izgubili WAR igrali smo 4 vs 4 pa smo se stalno mjenjali nasa carentan mi ameri 10:5 za njih mi njemci 10:6 za nas onda njihova toujane mi britanci 10:7 za njih pa mi njemci 10:7 za nas bilo je 2:2 igrali smo TDM do 100 i tu smo ga popusili boga jebo negdje oko 100:80 tako je nesto bilo jbg prvi poraz CESTITAMO teamu impulsa....
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

NeT~ForcE*tEam vs imPulse Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs imPulse   NeT~ForcE*tEam vs imPulse EmptySat Mar 28, 2009 3:18 pm

Aj dobro...ma 56:1 je super omjer... i dogzzi bi ubili da imaju tako... a da ne kazem HR i 7x o.O...
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

NeT~ForcE*tEam vs imPulse Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs imPulse   NeT~ForcE*tEam vs imPulse EmptySun Mar 29, 2009 2:12 am

cestitam impulse matrix sry sto sam otiso s wara krepo mi je net.ali predobro je neka 56:1 nisu ni bulleti imali hahah
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

NeT~ForcE*tEam vs imPulse Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs imPulse   NeT~ForcE*tEam vs imPulse EmptySun Mar 29, 2009 5:28 am

Nije 56:1 ako imamo 56 warova jedan poraz onda je 55:1 pa bulleti su osnovani ima tri godine i sve ukupno do sada imaju odigrana 53 wara 3 poraza 50 pobjeda a mi u 4 mjeseca imamo 56 warova nije jos 4 mjeseca biti ce u utorak 4 mjeseca a do tada ce biti 60 pobjeda 1 poraz... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

NeT~ForcE*tEam vs imPulse Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs imPulse   NeT~ForcE*tEam vs imPulse EmptySun Mar 29, 2009 6:22 am

aha Smile
Back to top Go down
Sponsored content





NeT~ForcE*tEam vs imPulse Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs imPulse   NeT~ForcE*tEam vs imPulse Empty

Back to top Go down
 
NeT~ForcE*tEam vs imPulse
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NeT~ForcE*tEam vs Impulse x Project
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs Hyper ForcE
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: |Odigrani Warovi| NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: