---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP

Go down 
+7
$lim
IronBoys*YopZzY
kapa
Qu@|
fuzzion
marko
.m4tr1xXzZ!?*.
11 posters
AuthorMessage
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptySun Mar 08, 2009 10:40 am

Pravila cupa: Nema pisanja na T samo LDR klana tko god psuje koji god klan pocne psovat upozorenje i ako opet nastavi ide kick igraca ili diskvalificirat klan sa CUP-a dalje tko god igra clanovi NFT klana biti ce u specu naj manje 1 ili naj vise 4...Ako neki klan ne dode na vrijeme igranja termina biti ce diskvalificirani sa CUP-a...Tko god bude fejkao igrace iz drugog klana biti ce izbaceni sa cupa, isto ako netko bude hackao, ako netko ne da RECORD u roku 2 dana isto ce biti izbaceni a to samo od koga ADMINI zatraze, drugi klanovi netrebaju traziti RECORDE samo ADMIN...Biti ce 16 ekipa nece vise...CUP ce krenuti 04.04.2009 To je SUBOTA...Igra se 5 vs 5...Eto drago mi je da i mi organiziramo jedan CUP biti ce dobar CUP biti ce jaki klanovi pozvat cemo ih a to su sigurno prvi na spisku:bf1, ESM, t-rex, guna, IN, fragsensation, HR i ako bude preko 16 ekipa biti ce izbaceni oni naj slabiji klanovi...Server na kojem ce se igrati je CROGEN WAR server ZAHVALJUJEMO klanu CROGEN sto ce nam dati server da se tamo igra svaki WAR na CUPU....SRETNO svim TIMOVIMA.... Wink Wink Wink ...Posjetite CROGEN server IP:213.202.106.133:28960 i posjetite CROGEN WAR server na kojem ce se igrati CUP WAROVI IP:92.43.104.230:28960 ...Sever ima 14 slotova tako da ce se igrati znaci 5 vs 5 i biti ce 1 naj manje ADMIN a naj vise 4 a nastojat cu 4 da iz klana budu...koja znaju dobro hvatati HACKERE....Jedan igrac ako ima vise od jedog klana ima npr 3 klana a ta sve tri su mu klana na CUPU on smije igrati za 3 klana maximum ako je u 4 onda nista 1 mora odbaciti 3 su maximum da se smije igrati...

Prijave za CUP ovako moraju da budu:


Puno ime klana:
X-fire LDR klana:


Eto to je to necemo ekipu a zna se igraci iz klana moraju igrati nece biti 5 + 2 i tako nego samo igraci iz klana i nece biti isto ovdje da navedete mape 2 koje su vase tako da se nezna vasa mapa zato se netreba navesti samo ovo dvoje...


Molimo sve clanove koji se ovdje regaju i clanove NFT klana da ne spamaju na ovu temu samo da se ostavljaju PRIJAVE...Hvala... Wink Wink


Last edited by .m4tr1xXzZ!?*. on Sat Mar 28, 2009 3:15 pm; edited 8 times in total
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Prijava DOMACINA   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptySun Mar 08, 2009 10:42 am

Puno ime klana:NeT~ForcE*tEam
X-fire LDR:m4tr1xz



Eto mi smo domacini ali da napisem prijavu da se i ona vidi...
Back to top Go down
marko




Posts : 1
Join date : 2009-03-08

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptySun Mar 08, 2009 11:56 am

Puno ime klana: Buzet

XfireLDR:katarincic, rukomet
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Prijava   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyMon Mar 09, 2009 12:18 pm

Puno ime klana:depressivegaming~
X-fire LDR klana:sinj15



Evo reko mi je jelava da ih ja prijavim njemu se neda regati na forum pa tako mi je dao ime klana i xf....3 prijava....
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Prijava   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyMon Mar 09, 2009 1:09 pm

Puno ime klana:Hrvatski Ratnici
X-fire LDR:razarach15 i rastamaniac15



Evo baljak me zamolio da ih prijavim neda mu se regati xD...
Back to top Go down
fuzzion




Posts : 1
Join date : 2009-03-08

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyMon Mar 09, 2009 1:30 pm

Puno ime klana:e'fragz
x-fire LDR:gospica,voltageee
Back to top Go down
Qu@|<eR




Posts : 2
Join date : 2009-03-09

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyMon Mar 09, 2009 2:01 pm

Puno Ime Klana : cYber punkzZ|team* [1.ov]
X-Fire LDR : quakercar10
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyMon Mar 09, 2009 2:14 pm

Puno Ime Klana:lionssGAMING
X-Fire LDR:pannacar



Opet ista prica neda mu se regati o mamu li im xD Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
kapa




Posts : 17
Join date : 2009-02-05

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyMon Mar 09, 2009 2:39 pm

#Beaяs~Pro~Team~Version~1.0
xf LDR:dogzzcroat
Back to top Go down
IronBoys*YopZzY




Posts : 1
Join date : 2009-03-09

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyMon Mar 09, 2009 3:05 pm

evo najvjerovatnije ce se IB prijavit pa bih htio pitat kag se taj kup odrzava da se mi jos dogovorimo unaprijed hvala
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyMon Mar 09, 2009 3:14 pm

A pa jebem te corava imas gore pise ti 04.04.2009
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyMon Mar 09, 2009 3:37 pm

U jbt kolko prijava u 1 danu...
Mislim i da ce CroaT doc da pobijedimo ovaj HR Razz
Back to top Go down
pannacar




Posts : 17
Join date : 2009-02-11

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyTue Mar 10, 2009 12:36 pm

matrix meni bog mater???jel ono tvoj porcshe tamo...hh pa je ...metak metak xD
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyTue Mar 10, 2009 4:10 pm

Nemojte ovdje spamati samo idu prijave.....sutite na ovu temu....
Back to top Go down
N3xU$




Posts : 94
Join date : 2009-01-05

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyWed Mar 11, 2009 4:09 pm

Puno ime klana:SelectTeam.tk(since 2009)
X-fire LDR klana:nigh7rid3r,martic5

Sretno svima!
Back to top Go down
N3xU$




Posts : 94
Join date : 2009-01-05

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyThu Mar 12, 2009 9:26 am

Puno ime klana:~> DoGzZ<3FORCE.~Team~*
X-fire LDR klana: troolovich (ProofZ)
Back to top Go down
N3xU$




Posts : 94
Join date : 2009-01-05

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyThu Mar 12, 2009 9:27 am

Puno ime klana:,CroaT::Clan*
X-fire LDR klana:ProofzoR (xf = troolovich)
Back to top Go down
piksa




Posts : 4
Join date : 2009-01-03

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyFri Mar 13, 2009 11:02 am

Puno ime klana:IronBoy's

----------------------------------------------------

X-fire LDR klana:askip,tottisk1990,ramirez01

Nadam se dobroj zabavi Smile

POZDRAV OD IRON BOYS KLANA!!! Sleep
Back to top Go down
Tub1




Posts : 63
Join date : 2009-03-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyThu Mar 19, 2009 2:07 am

evo ninohoxy ima problema sa webom nesto pa cu ja umijesto njega stavi prijavnicu

Puno ime klana:coKn

X-fire LDR klana:ninohoxy
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptyFri Mar 27, 2009 2:02 pm

Puno ime klana:World'Force|Number one
X-fire LDR klana:puska1986, vokic55



Evo ja sam i ove prijavio...
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Prijava   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP EmptySat Mar 28, 2009 3:14 pm

Puno ime klana:happy-gaming
X-fire LDR:taskecar



Evo i ove sam ja prijavio....
Back to top Go down
Sponsored content





Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty
PostSubject: Re: Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP   Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP Empty

Back to top Go down
 
Prijave za CUP organizira NFT klan jedan FW CUP
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Molio bih vas da ne spamate na temu prijave za CUP
» Ocu u klan......
» ja bi u klan.....
» $lim oce u klan
» novi moj klan

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: \Obavijest|-NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: