---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ

Go down 
4 posters
AuthorMessage
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ Empty
PostSubject: NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ   NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ EmptySun Mar 08, 2009 9:05 am

Evo 41 wara u korist nase ekipe prva mapa njihova toujane mi britanci za nas:ja, skilzZ, slim i darkman dobijemo 10:9 onda njemci zamjenu obave stormer i slim izgubimo 10:4 onda nasa mapa carentan mi ameri gubimo 7:3 dode sonex umjesto darkmana dobijemo 10:7 onda njemci mi dobijemo 10:3...3:1...za nas...CESTITAM....
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ   NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ EmptySun Mar 08, 2009 2:40 pm

gj team!
Back to top Go down
Qu@|<eR




Posts : 2
Join date : 2009-03-09

NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ   NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ EmptyMon Mar 09, 2009 2:03 pm

eo owako ...momci swaka cast na dobijenom waru......ali ja nisam dobio swe recorde i tako bix molio da ne stawljate owaj post....ne mislim da ste cheateri ali ipak xocu da se uwerim.....zaxwaljujem se slimu,stormeru i matrixu na recordu ali gospodin SONEX nece nikako da me prixwati na xF.....kada mi on posalje record ona momci stwarno swaka cast......nadam se da me necete pogresno sxwatiti...z\z
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ   NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ EmptyMon Mar 09, 2009 3:41 pm

Np quaker ... bilo je uzitak igrati s vama i nadam se da cemo se vidjeti na kupu Very Happy
Back to top Go down
SkilzZ

SkilzZ


Posts : 120
Join date : 2009-01-05
Age : 79
Location : Hrvatska

NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ Empty
PostSubject: ..................   NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ EmptyTue Mar 10, 2009 8:10 am

e to postujem quaker mene si zaboravio spomenit xD ja sam ti slao record nisi tjeo al ok nek mu sonex posalje da to bude to
Back to top Go down
http://www.crogen-clan.com
Sponsored content





NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ Empty
PostSubject: Re: NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ   NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ Empty

Back to top Go down
 
NeT~ForcE*tEam vs cYber punkzZ
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs Hyper ForcE
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs World'Force
» NeT~ForcE*tEam vs United Team

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: |Odigrani Warovi| NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: