---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN------Call~of~Duty**------Version 1.0---
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Trening za funky cup ??

Go down 
+2
RaZaRaToR LDR
$lim
6 posters
AuthorMessage
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptyWed Feb 18, 2009 4:08 am

Eo posto iamo prvi war 28.2 u 19 sati, treali bi koji trening napravit, eto samo tako da mozda malo taktiku nabacimo, bolje se upozamo itd.

Super je sto iamo ts tako da ce sve ic lakse a to je i veliki plus sto se tice warova Very Happy.

Dal vama odgovara u nedjelju,22.2 oko neka 2-3 sata tako da poslje svi mozemo ic van??
Back to top Go down
RaZaRaToR LDR
Admin
RaZaRaToR LDR


Posts : 131
Join date : 2009-01-02
Age : 27

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptyWed Feb 18, 2009 5:41 am

$lim wrote:
Eo posto iamo prvi war 28.2 u 19 sati, treali bi koji trening napravit, eto samo tako da mozda malo taktiku nabacimo, bolje se upozamo itd.

Super je sto iamo ts tako da ce sve ic lakse a to je i veliki plus sto se tice warova Very Happy.

Dal vama odgovara u nedjelju,22.2 oko neka 2-3 sata tako da poslje svi mozemo ic van??



evo ja sam se vratio na cod2 ... moramo imat treninge!!!! ja cu se potrudit da se vratim u formu...

ajde ljudi ja se Slazem Smile


moramo vjezbat taktiku... pogotovo na carentan .... ja sam izmislio taktiku ali cu se dogovorit s matrixom dal je to dobro .... treba nam server....

NFT rulz!!!




ljudi .... nisam se previse brinuo za klan... ali evo me ... sad cu to nadoknadit ...

SORRY svim igracima NFT ako sam nekog uvrjedio....




afro
Back to top Go down
https://nftproclan.forumotion.net
SkilzZ

SkilzZ


Posts : 120
Join date : 2009-01-05
Age : 79
Location : Hrvatska

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: ..................   Trening za funky cup ?? EmptyWed Feb 18, 2009 10:42 am

mENI ODGOVARA
Back to top Go down
http://www.crogen-clan.com
N3xU$




Posts : 94
Join date : 2009-01-05

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptyWed Feb 18, 2009 12:09 pm

O D G O V A R A ! ! ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptyWed Feb 18, 2009 2:55 pm

eo ga super vec iamo 4 pro igraca tu xD!.... ma np razor eto samo malo ono sa croatima me rasp**** i to sto ste napravili proofzu... NP welcome bacK!
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptyFri Feb 20, 2009 10:37 am

KAd je vikend i kad se igra za NFT ako treba ujutro u 6h ja cu ustati i doci....KAd god treba samo zovitee..
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptySat Feb 21, 2009 5:32 am

Ja isto iam taktiku al za toujane...
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptySat Feb 21, 2009 6:07 am

Imamo taktiku za carentan dao mi sonex od njihovog klana na 1.3 dobili su taktiku 6 igraca koji ce igrati cup i nikome nesmiju dati a ja cu vidjeti poslije cupa da dobiju svi taktiku a ici ce prva postava:ja, skillzZ, sonex, veca i puskar zamjena nexus i vidjeti cu za kaneta....A poslije cupa cemo uraditi tu taktiku garant za sviju i tu toujane slim i baciti se na ostale mape i onda na t-rex, guna, bf1, toxic, bulleti, esm....da i to vidimo stace biti...uz boziju pomoc cemo i sve dobiti....ali problem je sto oni uzimaju neke lijeve mape pa se moramo za sve pripremiti....
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptySat Feb 21, 2009 8:49 pm

PuSkaR?!?!? ajde kako kazes...daj radje razbijacu il staffbulu
Back to top Go down
.m4tr1xXzZ!?*.




Posts : 471
Join date : 2009-01-02

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptySun Feb 22, 2009 3:00 am

Razbijac nemoze igrati reko mi je subotom nemoze i petkom a mi igramo subotom staffbulla nema nikad pa mu ne mogu reci ni nista i tako znaci on otpada a kreno je joca da igra pa ce sigurno joca umjesto puskara a onda ce biti 2 zamjene.... Wink Wink
Back to top Go down
razbijachhh




Posts : 18
Join date : 2009-01-13

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptySun Feb 22, 2009 4:24 am

i sta sad,je je danas trening ili ne? i u koliko?
Back to top Go down
$lim




Posts : 299
Join date : 2009-01-17

Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? EmptyMon Feb 23, 2009 6:30 am

E slusaj ljudi ovako cemo... navecer kad smo svi on ljepo cemo ja i matrix pozvat da imamo trening... meni je nes iskrsnulo ovu ned jbg nism mogao!
Back to top Go down
Sponsored content





Trening za funky cup ?? Empty
PostSubject: Re: Trening za funky cup ??   Trening za funky cup ?? Empty

Back to top Go down
 
Trening za funky cup ??
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Funky#D CUP

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
---NeT~ForcE~TeaM------PrO~ClaN----- :: \Obavijest|-NeT~ForcE~TeaM----
Jump to: